SIA “Sērenes piens”


SIA “Sērenes piens” ir vietējā kapitāla uzņēmums. Mēs uzskatām, ka saimnieciskās darbības attīstība Latvijas reģionos ir mūsu atbildība un ieguldījums kultūrvēsturiskajā Sēlijas novadā kopīgam valsts labumam.

SIA “Sērenes piens” izveides pamatā ir pārliecība, ka tīrās Latvijas lauku vides sniegtās priekšrocības un atbildīgs profesionālu cilvēku darbs nodrošinās uzņēmuma panākumus starptautiskajos tirgos.

Uzņēmums tic, ka Latvijā ir iespējams radīt augstvērtīgus, pasaules tirgos pieprasītus piena produktus, kas saražoti no Latvijas kvalitatīvā piena pēc jau aprobētas, unikālas, uzņēmumā radītas receptūras.

Savā darbībā uzņēmums koncentrējas uz nišas produktu radīšanu, elastīgi reaģējot uz mainīgajiem tirgus nosacījumiem. SIA “Sērenes piens” ir dabiski augošs uzņēmums, kas, īstenojot atbildīgu kvalitātes, finanšu un vides politiku, attīstās pakāpeniski, tā nostiprinot savu vietu Latvijas piena pārstrādes nozarē.

Uzņēmuma galvenā vērtība ir tā darbinieki un to radītās idejas. SIA “Sērenes piens” lēmumu pamatā ir vēlme nodrošināt augstu kvalitāti, elastīga reaģēšana uz pārmaiņām un efektīvu procesu nodrošināšana.

SIA “Sērenes piens” mērķis ir kļūt par piena produktu ražotāju, kura produkti ir atpazīstami gan Latvijā, gan ārzemēs.