Esam pievienojušies “Zaļās karotītes” saimei!

2020. gada aprīlī SIA “Sērenes piens” ražotājam 20% skābajam krējumam piešķirta Nacionālā pārtikas kvalitātes zīme - “Zaļā karotīte”

2020. gada aprīlī SIA “Sērenes piens” ražotājam 20% skābajam krējumam piešķirta Nacionālā pārtikas kvalitātes zīme - “Zaļā karotīte”, kas ir garantija tam, ka produkti atbilst paaugstinātas kvalitātes kritērijiem, kā arī ir droši un regulāri pārbaudīti, bez mākslīgām piedevām un ĢMO.

Nacionālā pārtikas kvalitātes shēma (NPKS) apvieno uzņēmumus un to ražoto produkciju.  NPKS produktus marķē ar zaļas krāsas logotipu, uz kura ir norāde "Kvalitatīvs produkts". Tautā šīs kvalitātes zīme tiek saukta par ”Zaļo karotīti”.

Zaļo karotīti piešķir produktiem, kuri atbilst paaugstinātas kvalitātes kritērijiem.  Kvalitātes zīme „Zaļā karotīte” nozīmē to, ka produktu ražošanā ir izmantoti vismaz 75% Latvijā audzētu produktu, kuriem var pierādīt to izcelsmi, nesatur ģenētiski modificētus organismus un sintētiskās krāsvielas, kā arī kvalitātes kontrole tiek nodrošināta gan izejvielu ražošanā, gan produkta ražošanā. Šie produkti atbilst visām NPKS prasībām, kuras ir augstākas nekā Eiropas Savienības un Latvijas Republikās normatīvajos aktos noteiktās.

http://karotite.lv:  Karotītēm jauns dalībnieks - "Sērenes piens" Jaunjelgavas novada piena pārstrādes uzņēmums SIA "Sērenes piens”

Atpakaļ